Movies
Ratings
589
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0