Titles you rated
Paris, TexasRated ★ 4.5
My Salinger YearRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The RockRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0