Movies
Ratings
238
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 1.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 0.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 0.5
HulkRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
SkyfallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5