Movies
Ratings
188
The Little MermaidRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 5.0