Series
Ratings
35
Family PlanRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0