Movies
Ratings
507
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5