Movies
Ratings
1187- Whispering WaterRated ★ 2.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
IntroductionRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5