Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 0.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
ClickRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5