Movies
Ratings
1154
HoppersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Bright StarRated ★ 4.5
MargaretRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Flowers of ShanghaiRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
In the Mood for Love 2001Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
PlatformRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5