Movies
Ratings
200
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0