Movies
Ratings
30
Horrible BossesRated ★ 3.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
The HarvestRated ★ 3.0
Dream HouseRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0