Movies
Ratings
449
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 3.0
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 2.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
FargoRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 5.0