Movies
Ratings
1340
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0