Titles you rated
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0