Titles you rated
- HumintRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
EternityRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0