Movies
Ratings
177
Blue ValentineRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Lights in the DuskRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
MoraRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5