Titles you rated
My Brother the PigRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0