Movies
Ratings
911
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.0
Emma.Rated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0