Movies
Ratings
259
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 0.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0