Movies
Ratings
177
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Aimyon Budokan -1995-Rated ★ 4.0
AIMYON TOUR 2020 "MEAT MEET" IN SAITAMA SUPER ARENARated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Aimyon Tour 2022 “Ma・A・Ru” in Pia Arena MMRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5