Movies
Ratings
140
FrozenRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Bloody TieRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0