Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0- The Final SemesterRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
People and MeatRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0