Movies
Ratings
142
High & Low The WorstRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
GORated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
One Last Adventure: The Making of Stranger Things 5Rated ★ 5.0
Chihayafuru Part IRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0