Movies
Ratings
487
Black SwanRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
DittoRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5