Movies
Ratings
320
LeonRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
Margin CallRated ★ 3.5
JaneRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0