Movies
Ratings
197
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5