Movies
Ratings
745
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
3670Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.5