Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 2.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
SpawnRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.0