Movies
Ratings
82
Back to the FutureRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0