Movies
Ratings
222
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0