Titles you rated
Close-KnitRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Every Day A Good DayRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0