Titles you rated
HamnetRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Showing UpRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 4.5- Crescendo Live from the CliburnRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.5