Movies
Ratings
115
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Please Be My EarRated ★ 3.0- The YeastRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0