Movies
Ratings
269
ThorRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0