Movies
Ratings
548
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
Love & PopRated ★ 3.5