Movies
Ratings
63
DisturbiaRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
AliensRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0