Movies
Ratings
184
OrlandoRated ★ 3.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0