Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 4.5
8½Rated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0