Titles you rated
Air Force OneRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 1.5
BeatRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0