Movies
Ratings
778
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Ghislaine Maxwell: Filthy RichRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
ElizabethRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
LivingRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5