Movies
Ratings
87
The MimicRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0