Movies
Ratings
105
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5