Movies
Ratings
212
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 1.5- One Summer DayRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0