Movies
Ratings
980
GhostbustersRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0