Movies
Ratings
209
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0