Movies
Ratings
213
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0