Movies
Ratings
481
SinnersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wild FoxesRated ★ 4.5
The Young Mother's HomeRated ★ 4.0
The CaptiveRated ★ 3.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0