Movies
Ratings
387
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 3.5