Movies
Ratings
212
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
All of Us StrangersRated ★ 3.0
Life Overtakes MeRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5