Titles you rated
The Informant!Rated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5